Bukh DV 20, 20 pk, 2 cilinder diesel motor in perfecte staat. De IP 24 is een klassiek gaffegetuigd polyester schip met boegspriet en teakdek en een 20 pk Bukh diesel. Schip is afgeleid van een Schotse viskotter
Basisgegevens van de IP 24, Island Plastic, Wight Klassiek Polyester Zeiljacht IP 24
- Verkoper:Particuliere verkoper
- Merk:IP 24, Island Plastic, Wight
- Model:Klassiek Polyester Zeiljacht IP 24
- Motorisatie:Bukh DV 20, 20 pk, 2 cilinder diesel motor in perfecte staat
- Categorie:Zeiljacht
- Extra categorie:Motorzeiler
- Bouwjaar:1985
- Materiaal:Polyester
- Beleving: Ondiepe wateren, Verre reizen, zeegaand
- Lengte:7.40 m
- Breedte:2.90 m
- Diepgang:110 cm
- Variabele diepgang:Nee
- Stahoogte binnen:180 cm
- Slaapplaatsen:5vast
- Land: Nederland
- Prijs:€ 15.950
Documenten
- Bootspecificaties in PDF: Download hier
Algemeen
-
Opmerkingen:
De IP 24 is een klassiek schip, afgeleid van een Schotse viskotter en gebouwd op het eiland Wight. Het polyester casco is daar gebouwd door de firma Island Plastic.
Het is goed onderhouden, 7,40 lang,exclusief boegspriet. Breedte 2,90, diepgang plus minus 1,10. De zeilkotter is gaffelgetuigd, met grootzeil, fok en kluiver (bruin dacron) en voert maximaal 34 m2 zeil. De IP is zowel voor de binnenwateren (geringe diepgang), als voor het wad en Noordzee geschikt. Zowel het dek als berghout is met teak belegd. De mast, giek en gaffel zijn van origon pine. Motorisch is de boot voorzien van een goed onderhouden en betrouwbare Bukh DV 20 dieselmotor (2 cilinder) met een ruime RVS tank. In de ruime kuip bevind zich de stuurstand met houten stuurwiel en koperen Sestrel compas.
De boot is voorzien van 5 slaapplaatsen, keukenblok met rvs wasbak en 2 pits gascomfoor en spoeltoilet. Tevens bevind zich benedendeks veel bergruimte. Voor in de punt bevind zich onder de kooien een grote polyester drinkwatertank
De boot is zonder mast en door zijn goede motor (voldoende capaciteit) en veel ruimte, ook goed als motorboot te varen. Als kotter varen ze in Engeland het meest zonder mast als motorboot.
Het schip bevind zich in goede staat, geen osmose, maar heeft een eenvoudige betimmering. De boot staat op een hiervoor gemaakte speciale trailer, waardoor die met trekker of een dieplader goed te vervoeren is. Trailer hoort bij de boot.
- Diepgang: 110 cm
Accommodatie
- Stahoogte: 180 cm
- Slaapplaatsen: Vast: 5
-
Opmerkingen:
Eenvoudig betimmerd interieur, met 4/5 slaapplaatsen, aanrecht met rvs wasbak en tweepits gascomfoor. Veel bergruimte oa. onder de kooien. Goede en nette gestofferde matrassen en zitkussens.
Motor en elektra
-
Opmerkingen:
Goede Bukh Dv 20, 2cilinder dieselmotor met ruime RVS dieseltank. Altijd goed onderhouden en weinig gelopen. Eenvoudige 12volt electra aanwezig.
Navigatie en elektronica
-
Opmerkingen:
sailor Marifoon met atis en nog te installeren dieptemeter
Tuigage
-
Opmerkingen:
Bruine dacron zeilen (twee rolfokken), die in goede staat zijn.
Veiligheid
-
Opmerkingen:
hoge en ruime zelflozende kuip, waar min of meer nooit water in komt, door de hoge kop van de boot