Motor
Mercedes OM615
Totaal vermogen
45hp
Motoruren
-
Type
Other Power
Lengte
7,50m
Jaar
1975
Model
Stalen vlet
Capaciteit
-
Private Seller
Bootdetails
Beschrijving
Te Koop!
Deze 5mm dikke stalen vlet met opbouw is in uitstekende staat en meer dan ideaal voor binnenwateren van Nederland. Met zijn neerklapbare ramen kan hij onder bruggen van 1.40cm doorkomen.
De motor is een OM615 uit een mercedes D200 en is deze is destijds z.g.a.n. in de boot geplaatst. De motor is geheel gereviseerd en heeft dit jaar een grote beurt gehad kleppen zijn gesteld, filters olie en gloeispriralen zijn vervangen.
De boot heeft een unieke geïntegreerde koeling middels buizen langs de kiel. Middels de hydrolisch besturing en schroeftunnel is de boot erg makelijk te sturen en kan hij op een dubbeltje draaien.
Ook is de boot voorzien van een gas koelkast, aanrecht en mogelijkheden tot slapen.
De riante kuip is af te dekken met een meegeleverd zeil.
Zoals te zien op de foto's is de boot geheel nieuw in de verf gezet en tevens voorzien van meerdere lagen antifouling.
Ook zijn de anodes vervangen waardoor de boot de eerstkomende 3 jaar onderhoudsvrij is.
De boot is geschikt om het gehele jaar in het water te liggen wat de opslagkosten zeker zal drukken.
De totale elektronica is in 2024 vervangen en voorzien van alle wettelijke eisen. Dit maakt de boot weer veilig.
De riante kuip zorgt voor echt vaargenot, dicht bij het water, ook de positie van het roer geeft een uniek vaargevoel.
Kortom, deze boot is geheel vaarklaar, klaar om in te stappen en weg te varen om vervolgens gelijk te kunnen genieten.
Binnenkort meer foto's en de beschikbaarheid datum.
Bieden is uiteraard al mogelijk.
Meer informatie
Accommodatie
Dit prachtige en unieke schip zal binnenkort te koop zijn.
Deze 5 mm dikke platte staalbodem met opbouw is in uitstekende staat en is meer dan ideaal voor de binnenwateren van Nederland. Met zijn openslaande ramen kan hij onder bruggen van 1,40 m doorvaren.
De motor is een OM615 van een Mercedes D200 en is als nieuw in het schip geïnstalleerd. De motor is volledig gereviseerd en heeft dit jaar groot onderhoud gehad; de kleppen zijn afgesteld en de olie- en voorverwarmingsfilters zijn vervangen.
Het schip beschikt over een uniek geïntegreerd koelsysteem met leidingen langs de kiel. Met de hydraulische besturing en de tunnel van de schroefas is het schip zeer gemakkelijk te manoeuvreren en kan het draaien op een munt van tien cent.
Het schip is ook uitgerust met een gas koelkast, een kookplaat en slaapmogelijkheden.
De ruime cockpit kan worden bedekt met een meegeleverde zeil.
Zoals te zien is op de foto's, is het schip volledig opnieuw geschilderd en heeft het ook verschillende lagen antifouling.
De anodes zijn ook vervangen, waardoor het schip de komende 3 jaar onderhoudsvrij is.
Het schip is geschikt om het hele jaar door in het water te liggen, wat ongetwijfeld de opslagkosten zal verlagen.
Alle elektronica is in 2024 vervangen en voldoet aan alle wettelijke vereisten. Dit maakt het schip weer veilig.
De ruime cockpit biedt echt vaarplezier, dicht bij het water, en de positie van het stuur biedt een unieke vaarervaring.
Samenvattend, dit schip is volledig klaar om te varen, klaar om aan boord te gaan en onmiddellijk te vertrekken om te genieten.
Meer foto's en de beschikbaarheidsdatum komen binnenkort.
Biedingen zijn natuurlijk al mogelijk.
Voortstuwing
Motormerk:Mercedes
Model motor:OM615
Totaal vermogen:45pk
Motortype:Binnenboord
Brandstof:Diesel
Afmetingen
Snelheid en afstand
Kruissnelheid:7kn
Max snelheid:9kn
Afmetingen
Doorvaarthoogte:1.44m
Breedte:2.2m
Diversen
Romp materiaal:Stalen
Tanks
Drinkwatertank:1 x 50 l
Brandstoftank:1 x 35 l
Afvalwatertank: