Ideaal voor een familie of bedrijfsuitje tot 12 personen. U beschikt over 4 separate slaapcabines en een dinette-tafel die u kunt aanpassen.
- Periode
- Extra's
- Uw gegevens
Bekijk prijzen
Kies startdatum
Alles wat u wilt weten over de "Tjonger" te huur in Langelille
Ideaal voor een familie of bedrijfsuitje tot 12 personen. U beschikt over 4 separate slaapcabines en een dinette-tafel die u kunt aanpassen.
Familievakantie, Grote groepen aan boord, Luxe & privacy, Weekends op het water
De Aquacraft 1400 wordt aangeboden door:

De Driesprong Yachtcharters
2½ jaar actief op YachtFocus
Lemsterweg 20
8484 KK Langelille,
Nederland
Hoofdvaargebied
Ook heel geschikt voor Amsterdam en omstreken, Biesbosch, Braassemermeer, Drenthe, Flevoland, Friese meren, Gelderland, Gouwzee, Grevelingenmeer, Groene hart, Groningen, Grote rivieren, Haringvliet, Hollands plassengebied, Hollandsch Diep, IJsselmeer, Kaagplassen, Kop van Overijssel, Lauwersmeer, Limburg, Limburgse plassen en Maasplassen, Loosdrechtse plassen, Maas, Markermeer, Nederland, Nieuwkoopse plassen, Noord-Brabant, Noord-Holland, Noord-Hollandse vaarten, Noord-Nederland, Oldambtmeer, Overijssel, Randmeren, Reeuwijkse plassen, Ringvaart Haarlemmermeer, Utrecht, Veerse meer, Vinkeveense plassen, Vlietland, Waddenzee, Waddenzee en IJsselmeer, Westeinderplassen, Zeeland, Zeeuwse en Zuid-Hollandse Delta, Zuid-Holland
Begin uw vaarvakantie in Langelille
Basisgegevens van de Aquacraft 1400
- Scheepsnaam:Tjonger
- Merk:Aquacraft
- Model:1400
- Motorisatie:
- Categorie:Motorjacht
- Materiaal:Staal
- Lengte:14 m
- Breedte:4.15 m
- Diepgang:110 cm
- Variabele diepgang:Nee
- Doorvaarthoogte:450 cm
- Slaapplaatsen:10 vast
- Personen:10
- Toiletten:2
- Hutten:4
- Douches:1
- Vaarbewijs:Niet verplicht
- Schipper:Niet inbegrepen
- Boegschroef:Ja
- Hekschroef:Ja
Documenten
- Extra document: Download hier
Algemeen:
-
Opmerkingen
De Tjonger huren zal u goed bevallen. Dit prachtige Aquacraft 1400 motorjacht biedt ruimte aan maximaal 10 personen. Ideaal voor een familie-, vereniging– of bedrijfsuitje. U beschikt over 4 separate slaapcabines en een dinette-tafel die u kunt aanpassen als tweepersoons slaapplaats. Er bevinden zich twee toiletten en een douche aan boord. De Tjonger is voorzien van een boegschroef en hekschroef wat het varen, wachten voor een brug of sluis en aanmeren, makkelijk maakt. Daarnaast heeft de Tjonger de beschikking over een MP3 speler, TV, GPS navigator en een CabrioletXL over het gehele achterdek. De motorboot is 14 meter lang en 4,15 meter breed en heeft een doorvaarthoogte van 4,50 meter. Het jacht heeft een diepgang van 1,10 meter en is dus goed geschikt om ook op de meren zorgeloos te kunnen varen.
- CE max motor 135 pk
- CE aantal opvarenden 12
- Achterkajuit (AK)
- Doorvaarthoogte normaal 4,5 m
- Diepgang 110 cm
- Besturing Stuurwiel
- Plek besturing Buiten
Accommodatie:
- Hutten 4
- Slaapplaatsen Vast: 10
- Watertank & materiaal 750 liter
- Aantal douches 1
- Toiletten 2
- TV
- Radio/CD-speler
- Kooktoestel & brandstof 4 pit(ten) Gas
- Koelkast & voeding
Motor en elektra:
- Vermogen 135 pk
- Brandstof Diesel
- Verbruik 6 liter/uur
- Brandstoftank aantal 1
- Totale inhoud brandstoftank(s) 750 liter
- Boegschroef Hydraulisch
- Hekschroef Hydraulisch
- Omvormer
- Voltage 220V
Navigatie en elektronica:
- GPS
Uitrusting buitenom:
- Buiskap
- Zwemplatform
Veiligheid:
- Brandblusser
-
Reddingsvesten
te huur
Meer boten te huur in Friesland
