Expertiseactiviteiten EOC verhuizen naar Zwijndrecht

Kortere lijnen, besparing van kosten en vooral alle kennis en services voor de leden onder één dak. Dat zijn de voordelen die EOC ziet met het verhuizen van de expertise activiteiten van Hardinxveld naar Zwijndrecht. De verhuizing sluit volgens directeur Ton van Dongen aan bij de EOC strategie om ‘zeer tevreden leden’ te bedienen.

Op de foto: Ton van Dongen. Fotografie: Ruben Hamberg

Door ook onze expertiseactiviteiten onder te brengen in Zwijndrecht, is het voor onze leden en verzekerden mogelijk om tijdens een bezoek aan ons kantoor alle disciplines te raadplegen’, vertelt hij. ‘Er ontstaat een kenniscentrum . We zijn daarmee uniek in de binnenvaartverzekeringsmarkt.’

Het werken vanuit twee gelijkwaardige vestigingen in Zwijndrecht en Meppel, leidt volgens Van Dongen ook tot efficiëntievoordelen. ‘Wij werken als onderlinge verzekeraar met geld van onze leden en zijn er dus verantwoordelijk voor dat hun geld zo goed mogelijk geïnvesteerd wordt’, vertelt hij. ‘De afgelopen maanden is daarom onderzoek gedaan naar de haalbaarheid van een verhuizing van de vestiging Hardinxveld naar Zwijndrecht.’

Beste optie
De uitslag van het onderzoek was duidelijk: bijhuren van de begane grond (260 m2) in hetzelfde pand waar EOC al gevestigd is in Zwijndrecht, is de beste optie. Van Dongen: ‘De begane grond is goed zichtbaar vanaf de weg en er is aanloop van scheepseigenaren vanwege de vestiging van maritieme bedrijven in de omgeving. Op de begane grond worden Assumair, de afdeling Advies & Verkoop en de buitendienst beroepsvaart gevestigd. Bijkomend voordeel van de vestiging op de begane grond is dat hier (potentiële) leden en verzekerden gemakkelijk ons kantoor kunnen bezoeken. Er is geen drempel om bij EOC binnen te stappen en we zijn nog beter zichtbaar.’

Op de huidige vierde verdieping van het pand worden de schadeafdeling, expertise en preventie gevestigd. Van Dongen: ‘Deze afdelingen werken veel met elkaar samen. Daarnaast creëren we een ruimte waar presentaties en bijeenkomsten voor ledengroepen georganiseerd kunnen worden en deze ruimtes kunnen bovendien als vergaderruimte gebruikt worden.’

Lees meer over EOC op www.eoc.nl

terug