Vink Jachtservice klaar voor Gebruikte-Botenbeurs Hoorn

Op 22, 23 en 24 augustus is de jaarlijkse gebruikte-botenbeurs in de pittoreske haven van Hoorn. In de haven ligt een veelzijdig aanbod van schepen, rondom de haven zijn nautische stands en de horeca spelen op de toeloop in met gezellige terrassen. Voor bezoekers is het een uitgelezen mogelijkheid om hun droomschip goed te kunnen bekijken.
Vink Jachtservice zal twee verschillende typen Super van Crafts presenteren: een recent schip met stalen opbouw en stuurhuis en voorts een klassieke dame met houten opbouw en de zo bewonderde waaiersteven.
– Super Van Craft 16.05m uit 1999 met 2 MAN motoren, hydraulische boeg- en hekschroef, CV en generator.
Een luxueus motorjacht, voorzien van alle denkbare comfort, dat in nieuwstaat verkeert. € 399.000,-
Klik hier voor meer foto’s en documentatie op www.vink-jachtservice.nl
– Super Van Craft 13.50m uit 1963 met 2 BMC motoren (gereviseerd) en boegschroef.
Deze klassieke dame in mahonie is op zodanige wijze professioneel gerenoveerd dat haar klassieke karakter volledig tot z’n recht komt.
Klik hier voor meer foto’s en documentatie op www.vink-jachtservice.nl