Alles over verkoper Skipshandel Stavoren

    Over de Hallberg Rassy 352 MK II hebben wij meer informatie beschikbaar. Vraag hier aan:

    mijn naam mijn telefoonnummer

    mijn e-mail adres mijn e-mail ter controle

    Vul de veiligheidscode in

    Skipshandel Stavoren

    Lidmaatschappen en erkenningen:
    Logo YachtFocus Approved

    Skipshandel Stavoren

    Van alle markten thuis en voor ieder wat wils!

    Locatie

    Skipshandel Stavoren is sinds september 1989 gevestigd op het terrein van Marina Stavoren binnenhaven, met haar kantoor in het fraaie hoofdgebouw. Skipshandel Stavoren is een zelfstandig bedrijfsonderdeel van Marina Stavoren, een van de jachthavens van Skips Maritiem. Marina Stavoren is een uitstekende thuisbasis, voorzien van een goede service-afdeling met alle mogelijke faciliteiten.

    Samenwerking

    Skipshandel Stavoren heeft een hechte samenwerking met Frisia Yacht Service uit Norden, betreffende nieuwe Symphonie Yachten, gebruikte Southerly's, Vancouver's en Fisher's, uit Engeland. Een range van swingkielcruisers, bluewater cruisers en motorsailers. Voor de oceaan- en kustzeilers, maar ook voor de zwervers over de Wadden en de binnenwateren.

    Aanbod

    Skipshandel Stavoren heeft een regelmatig wisselend aanbod van goede gebruikte jachten, in bemiddeling of ingeruild. Het motto steeds weer, "altijd schoon 'skip'", staat hoog in het vaandel. Daarnaast is persoonlijke aandacht het visitekaartje. Geen grote batterij aan jachten, maar een aantal, waarmee de toezeggingen waargemaakt kunnen worden!

    Belangrijkste kenmerken van de Hallberg Rassy 352 MK II

    Hallberg Rassy 352 MK II - € 95.000

    ref.
    15584
    verkoper
    Skipshandel Stavoren
    verkoper ref.
    03082/HRM
    categorie
    zeilboot
    lengte
    10,54 m
    breedte
    3,38 m
    diepgang
    1,67 m
    materiaal
    Polyester
    bouwjaar
    1986
    land
    Nederland
    prijs
    € 95.000 BTW betaald

    Details van de Hallberg Rassy 352 MK II

    Samenvatting

    Zeewaardige, moderne klassieker, rec. geheel gerenoveerd teakdek.


    Algemeen

    • : De Zweedse werf Hallberg Rassy bouwde in de jaren ’80 het meest favoriete zeiljacht van Scandinavië: de Hallberg Rassy 352. Dit is een zeer degelijk met vakmanschap gebouwd polyester zeiljacht met een middenkuip, met veel ruimte binnen en een achterkajuit. Het gezellige scheepse interieur met 7 kooien is gebouwd van massief mahonie en het schip heeft een teakdek. Het is de Scandinavia-uitvoering met een boiler, (diesel)verwarming (Webasto), vuilwatertank, grote watertank en grote dieseltank. Gebouwd in 1986 (bouwnummer 505) in de Mark II-versie (gebouwd tussen 1986 en 1989): grotere stahoogte, betere lichtinval, langere kooien, meer keukenruimte, louvredeurtjes voor de kasten, hogere salontrap, e.a. De HR352 is door de halflange kiel (S-spant, ingelamineerd) koersvast en zeer zeewaardig, ook bij hardere wind. Het schip heeft een volledige techniek: 43 pk Volvo Penta MD 2003 T (1986), stuurautomaat, radar, marifoon (geen atis), GPS, SSB-radio, CD-speler met boxen, log, windmeter, 6-persoons reddingvlot, hand-ankerlier. Het elektrisch systeem is ca. 5 jaar geleden geheel vernieuwd, evenals de verstaging, buiskap en de zeilen. Het schip verkeert in prima staat. Echt een schip voor iemand die houdt van kwaliteit, de sfeer van echt hout en comfortabel zeilen.
    • : s spant
    • : teak
    • : polyester
    • : halflange kiel
    • : stuurwiel met leren bekleding
    • : div.
    • : 6700
    • : Hallberg Rassy Varvet Sweden
    • : 505
    • : 14.50

    Accommodatie

    • : massief mahonie
    • : grijs-blauw
    • : 3
    • : ja
    • : ja
    • : ja
    • : radio cd SSB
    • : RVS 3 pits cardanisch Eno
    • : ja
    • : ja, Coolmatic
    • : Webasto Air top 3500/5000
    • : 7

    Motor, electra en water

    Volvo Penta MD 2003 T, 43 PK

    • : 43 pk
    • : 1986
    • : 4150
    • : diesel
    • : 240 lt ( 150 + 90)
    • : indirect
    • : watergesmeerde schroefas, 3 blads met mech. keerkoppeling
    • : 12 v
    • : 2 x 12 v/105 ah + 1 x 12 v/ 100 ah
    • : Stirling Solara Lade- und Netzgerät- international
    • : ja, 80 lt boiler
    • : 300 lt
    • : 80 lt
    • : electrisch systeem 5 jaar geleden volledig vernieuwd
    • : Volvo Penta

    Tuigage

    • : sloep
    • : handankerlier, 2 x Lewmar 46 ST, 2 x Lewmar 30 ST, 2 x Lewmar 16 ST en ST lieren aan mastvoet
    • : ja, met bindrif
    • : rolgenua
    • : Reckmann-Zwilling
    • : rolstormfok
    • : boom
    • : lazy jacks met ingebouwde huik

      Selden mast, 12,70 ex antennes, dvh 14 m.

      neerhouder Rodkicker 10/20/30

      verstaging, buiskap en zeilen vernieuwd in 2005!

    Navigatie en electronica

    • : ja
    • : ja
    • : Silva 2200 Digitallog
    • : Silva 3200 Digital Echolot
    • : Silva 4000
    • : Autohelm 5000
    • : Furuno 821/841 antenne 54 cm
    • : Philips Dantronic AP Navigator MK9-D
    • : Debeg 6330, geen atis

    Uitrusting

    • : CQR met gegalv. ketting 8 mm
    • : ja, handankerlier
    • : div.
    • : kuiptent
    • : 2007
    • : ja
    • : ja

    Veiligheid

    • : in mast en los
    • : boei met beugel op hekstoel
    • : Arimar Neptune 2003
    • : ja

    Hulp en advies bij boot kopen

    boten van Skipshandel Stavoren

    Veelzijdig watersportbedrijf met een wisselend aanbod aan gebruikte jachten, is tevens aanspreekpunt voor Westerly, Moody en Maxi jachten, werkt samen met Frisia Yacht Service betreffende Symphonie, Southerly, Vancouver en Fisher jachten, gelegen in Marina Stavoren nabij het IJsselmeer.

    vind alle boten van Skipshandel Stavoren

    YachtFocus Goedgekeurd logo
    15584

      Stuur de advertentie van de Hallberg Rassy 352 MK II door naar een vriend door onderstaande velden in te vullen.

      mijn naam de naam van mijn vriend

      mijn e-mail adres het e-mail adres van mijn vriend

      afdrukken met alle foto's afdrukken met alleen hoofdfoto
      Annuleren