
De Haan & Broese Makelaardij in jachten en schepen is gevestigd in de Friese zeehaven Harlingen. We opereren niet vanuit kantoor maar staan op elk moment op elke plaats voor u klaar als u dat wenst, flexibiliteit is onze kracht.
De makelaardij wordt gerund door Gerco de Haan. Gerco heeft een zelfstandig verleden als jacht- en scheepsmakelaars vanaf 1980.
We houden ons uitsluitend bezig met het bemiddelen bij de verkoop van jachten en schepen en doen dat op professionele wijze. We besteden speciale aandacht aan ronde- en platbodemjachten en aan ex-beroepsvaartuigen die geschikt zijn voor de pleziervaart, permanente bewoning of professioneel gebruik zoals charter en sleep- en duwvaart.
Ons schepenaanbod omvat altijd tussen de 20 en 50 vaartuigen. De boten zijn geschikt voor romantische vaartochten in Frankrijk, sleepboot reunie's, chartertochten over de Nederlandse wadden en Oostzee of zo maar een fantastische vaartocht op de Nederlandse wateren.
| Ma t/m za | Op afspraak |
| Zo | Gesloten |
Casco om te renoveren
geen