Alles over verkoper Ad Spek Jachtbouw

    Over de Winner Optimist GER 11940 hebben wij meer informatie beschikbaar. Vraag hier aan:

    mijn naam mijn telefoonnummer

    mijn e-mail adres mijn e-mail ter controle

    Vul de veiligheidscode in

    Ad Spek Jachtbouw

    • T: +31(0)71... klik voor nummer
    • Rietpolderweg 2-6
    • 2266 BM Leidschendam
    • Zuid-Holland
    • Nederland
    Lidmaatschappen en erkenningen:
    Logo YachtFocus Approved

    Ad Spek Jachtbouw

    Het jachthavencomplex (15730 m2) van Ad Spek Jachtbouw ligt aan de Vlietlanden (tussen Leidschendam en Voorschoten, vlak naast Leiden) en beschikt over open en overdekte lig- en stallingsplaatsen en onderscheidt zich als een toplocatie op het gebied van waterrecreatie.

    Als u kiest voor Ad Spek Jachtbouw kiest u voor 30 jaar vakmanschap, flexibiliteit en kwaliteit. De jachthaven, jachtwerf, watersportwinkel en terreinen liggen midden in een ecologische omgeving met veel natuurlijk groen. Recreatie gebied Vlietland biedt een gevarieerd aanbod van allerlei watersportactiviteiten.

    Voor reparatie,onderhoud, winterstalling, een ruime sortering watersport artikelen en bemiddeling bent u bij Ad Spek Jachtbouw aan het juiste adres. Onze watersportwinkel heeft een ruim assortiment waar u zult vinden wat u zoekt.

    Belangrijkste kenmerken van de Winner Optimist GER 11940

    Winner Optimist GER 11940 - prijs op aanvraag

    ref.
    1128036
    verkoper
    Ad Spek Jachtbouw
    categorie
    open zeilboot
    lengte
    2,30 m
    breedte
    1,13 m
    diepgang
    0,50 m
    materiaal
    Polyester
    bouwjaar
    2006
    land
    Nederland
    prijs
    prijs op aanvraag BTW betaald

    Details van de Winner Optimist GER 11940

    Samenvatting

    Een Winner IOD-one design GER11940 uit 2006


    Algemeen

    • : De GER11940 een witte wedstrijd optimist de boot is 6 jaar oud. Maar ziet er nog goed uit. Uitrusting: Black Gold mast, giek en spriet. Een Foils zwaard en roer in een Magic Marine tas. Er zit een North Sails zeil op. Verder compleet met een hoosvat, waltrailer, rode luchtzakken, bovendekzeil, vaantje, meetbrief ect

    Hulp en advies bij boot kopen

    Persberichten merk of verkoper
    Artikelen YachtFocus
    Winner Optimist GER 11940

    YachtFocus Goedgekeurd logo
    1128036

      Stuur de advertentie van de Winner Optimist GER 11940 door naar een vriend door onderstaande velden in te vullen.

      mijn naam de naam van mijn vriend

      mijn e-mail adres het e-mail adres van mijn vriend

      afdrukken met alle foto's afdrukken met alleen hoofdfoto
      Annuleren